• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Відкидаючи смартфони Путін анонсував'достовірний" російський сурогат "Вікіпедії"

Реклама на dsnews.ua
Президент Росії Володимир Путін заявив, що онлайн-версія "Великої російської енциклопедії" нібито буде достовірніше "Вікіпедії"

Таку думку він висловив у вівторок на засіданні Ради з російської мови, коментуючи висловлювання про те, що школярі часто користуються "неперевіреними джерелами інформації, в тому числі "Вікіпедією"", інформує "ДС" з посиланням на ТАСС.

"З приводу "Вікіпедії"... краще замінити її новою Великої російської енциклопедією в електронному вигляді. Це буде, у всякому разі, достовірна інформація хорошою, сучасної, до речі кажучи, формі", - сказав Путін.

Він також підтримав ідею провести експертизу і сформувати перелік словників, які будуть допущені до використання в школах.

Томи Великої російської енциклопедії (БРЕ) в паперовому вигляді виходили з 2004 по 2017 роки. Крім того, в даний час однойменною видавництвом ведеться робота по створенню аналогічного загальнонаціонального інтерактивного енциклопедичного порталу.

Нагадаємо, в минулому році прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін не користується мобільним телефоном, оскільки це передбачає надмірну відкритість

    Реклама на dsnews.ua