• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Озброєні прикордонники Білорусі організованою колоною ведуть мігрантів до кордону з ЄС (ВІДЕО)

Сьогодні вранці біля прикордонного переходу Брузги-Кузня М6 Гродно було помічено колону мігрантів, яка рухалася у бік кордону з Польщею. В основному, це молоді чоловіки з похідними рюкзаками, є і діти

Збройні прикордонники Білорусі організованою колоною ведуть мігрантів до кордону з ЄС;
Збройні прикордонники Білорусі організованою колоною ведуть мігрантів до кордону з ЄС; / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Колону супроводжують озброєні співробітники прикордонного комітету Білорусі, передає "ДС" з посиланням на видання Motolko.

Державний прикордонний комітет Білорусі офіційно підтвердив, що на даний момент численна група біженців з речами рухається вздовж траси до кордону з Польщею і прокоментувала те, що відбувається.

"Прикордонна варта Польщі неодноразово рапортувала про те, як тисячами витісняє мігрантів до кордону з Білоруссю. На подібний крок розпачу біженців спонукало байдужість і нелюдське ставлення польської влади. Білоруською вживаються необхідні заходи для забезпечення безперебійного функціонування каналів міжнародних повідомлень, по автомагістралі."

Як писала "ДС", Білорусь продовжує розширювати свої плани польотів із країн Близького Сходу, що може збільшити кількість нелегальних біженців до Європейського Союзу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua