• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Пандемія COVID-19: в Латвії збираються оголосити надзвичайний стан

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів Латвії та Рада з врегулювання криз вирішили оголосити в країні надзвичайний стан через зростання випадків коронавірусної інфекції з 9 листопада і до 6 грудня

Про це йдеться в повідомленні латвійського агентства LETA, передає "ДС".

Під час надзвичайного стану в Латвії буде заборонено проведення публічних закладів, крім мітингів і пікетів на відкритому повітрі. Будуть заборонені всі спортивні заходи, за винятком заходів міжнародних олімпійських федерацій, але без глядачів. Заборона не стосуватиметься команд, які грають у вищих лігах.

Для приватних заходів буде введено обмеження: не більше ніж 10 осіб з двох домогосподарств можуть збиратися разом. Однак це обмеження не поширюється на похорон.

Установи культури, виставкові зали, спортивні та релігійні заклади працюватимуть тільки з 6 ранку до 20:00, але це не стосується спортивних центрів — вони можуть працювати до 22:00.

За порушення карантинних обмежень громадян каратимуть штрафом від 10 до 2 тисяч євро, а закладу — від 140 до 5 тисяч євро.

Нагадаємо, в ВООЗ заявили про те, що світовій спільноті вже зараз необхідно готуватися до нової хвилі пандемії COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua