• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Папа Франциск виступив з новорічним благословенням, попри проблеми зі здоров’ям

Реклама на dsnews.ua

1 січня Папа Римський Франциск знову зʼявився на публіці після того, як хронічна хвороба змусила його пропустити новорічну месу. Про свій стан понтифік не згадував

Про це йдеться в повідомленні прес-центру Ватикану, передає "ДС".

Полуденне благословення зазвичай дається з вікна, що виходить на площу святого Петра, але в цей раз воно було перенесено в закрите приміщення, щоб запобігти великому скупченню людей і обмежити поширення COVID-19.

"Сьогоднішнє життя управляється війною, ворожнечею і багатьма руйнівними речами. Ми хочемо миру. Це дар", — сказав глава Католицької церкви.

Він зазначив, що реакція на глобальну кризу з коронавірусом продемонструвала важливість розподілу складнощів між країнами та народами.

"Болючі події, якими був відзначений шлях людства минулого року, особливо пандемія, навчили нас, наскільки необхідно проявляти інтерес до проблем інших і поділяти їхні тривоги", — повідомив він.

Франциск особливо підкреслив свою тривогу з приводу ситуації в Ємені.

Нагадаємо, Папа Франциск скасував новорічну святкову відправу через ішіас — поширену хвороби, що викликає біль вздовж сідничного нерва у нижній частині спини та ногах.

Як повідомляла "ДС", у своєму різдвяному зверненні Папа Франциск закликав країни всього світу поділитися вакцинами від коронавірусу, адже пандемія не має кордонів.

    Реклама на dsnews.ua