• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Папа Римський осоромився, процитувавши Путіна в контексті США і Афганістану

Папа Римський Франциск процитував президента РФ Володимира Путіна, критикуючи Захід через хаос в Афганістані

Папа Римський
Папа Римський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації Daily Mail, передає "ДС".

Понтифік засудив дії США і їхніх союзників в Афганістані, розцінивши місію Заходу як спробу нав'язати іншій державі чужі цінності. При цьому Папа Римський процитував російського лідера Володимира Путіна, вважаючи, що посилається на слова канцлерки Німеччини Ангели Меркель.

"Даючи інтерв'ю іспанській радіостанції про новий політичний ландшафт, який складається в Афганістані після того, як Сполучені Штати та їхні партнери покинули країну, Папа Римський Франциск сказав, що відповість цитатою, яку він приписав канцлеру ФРН, назвавши її "однією з найбільших політичних фігур у світі", — повідомляє видання.

Папа Франциск назвав «безвідповідальною» політику нав'язування власних цінностей іншим державам і розкритикував спроби будувати демократію в чужих країнах без урахування історичних, етнічних і релігійних особливостей інших народів і їхніх традицій.

Однак ця цитата належить зовсім не Меркель. Це слова президента РФ, який виголосив їх під час пресконференції за підсумками зустрічі з канцлеркою ФРН під час її візиту в Москву.

«Під час зустрічі з Меркель Путін розкритикував позицію Заходу щодо Афганістану, заявивши, що швидке захоплення влади талібами показало марність спроб США і їхніх союзників нав'язати іншій країні своє власне бачення демократії», — пояснює видання.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua