• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Папа Римський згадав про Україну у великодньому посланні

Папа Римський Франциск виголосив своє традиційне Великоднє послання "Urbi et Orbi". У ньому він згадав про боротьбу з коронавірусом, а також про Україну

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Ватикану, передає "ДС".

Папа Римський Франциск у своєму традиційному Великодньому посланні закликав пришвидшити розповсюдження вакцин проти COVID-19, особливо серед бідних, приборкати гонку озброєнь та обрати мир замість "світогляду війни". У своїй промові він згадав й про війну в Україні.

"Нехай вʼязні у конфліктах на сході України та Нагірному Карабасі будуть визволені, і нехай буде приборкано гонку озброєнь", — сказав Папа.

Він також звернув увагу на місця, які страждають від внутрішнього насильства та міжнародного тероризму в африканських районах Сахеля, Нігерії, Тігрея та регіоні Кабо Делгадо в Мозамбіку, і помолився за те, щоб конфлікти були вирішені мирним шляхом через "діалог в дусі примирення і справжньої солідарності".

"Нехай Господь, який є нашим миром, допоможе нам перемогти світогляд війни", — наголосив понтифік.

Папа Франциск також помолився за молодих людей М’янми, "відданих підтримці демократії і забезпеченню їхнього права на голос мирним шляхом", адже "ненависть може бути розвіяна лише любов’ю".

Він також висловив сподівання, що жителі Лівану "знайдуть підтримку міжнародного співтовариства" в ці важкі часи і залишаться "країною зустрічей, співіснування та плюралізму".

"І нехай Христос зупинить збройний конфлікт в улюбленій і зруйнованій війною Сирії", — додав Папа.

Нагадаємо, сьогодні, 4 квітня, християни західного обряду святкують Воскресіння Христове. Зі святом українців привітав президент Володимир Зеленський, наголосивши на культурній різноманітності України та потребі сприйняття інакшості.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua