• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Парламент Білорусі визнав адекватними дії силовиків проти мітингувальників

Реклама на dsnews.ua

Парламент Білорусі оприлюднив заяву щодо протестів у країні, назвавши їх спробою дестабілізації ситуації в країні, а дії правоохоронців — адекватними

Заяву депутат опублікувала БелТА, передає "ДС".

У парламенті заявили, що шлях насильства неприйнятний для білоруського народу.

"Не можна допустити, щоби молодь Білорусі стала розмінною монетою в бажанні розгойдати ситуацію. Кожен громадянин зобов'язаний дотримуватися законів, а держава — забезпечувати правопорядок та спокій. Дії правоохоронних органів адекватні провокаціям учасників несанкціонованих акцій", —ідеться в заяві.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували приблизно 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства щодо протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів. Президент України Володимир Зеленський констатував, що результати виборів президента викликали обурення великої кількості людей і закликав до діалогу між владою і протестувальниками.

    Реклама на dsnews.ua