• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

ПАРЄ підкреслила відповідальність РФ за порушення прав людини в окупованих Криму та ОРДЛО

Реклама на dsnews.ua

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) схвалила ініційовану Україною поправку до резолюції щодо виконання рішень Європейського суду з прав людини, яка нагадує Росії про відповідальність за порушення прав людини на Донбасі і в Криму

Про це йдеться в повідомленні агентств Укрінформ, передає "ДС".

У документі також говориться про те, що РФ має великі структурні проблеми, які призвели до невиконання рішень ЄСПЛ. Частина невиконаних рішень стосується порушень прав людини в окупованому Криму і на Донбасі.

Однак, крім Росії, багато рішень ЄСПЛ не виконують Україна, Туреччина, Румунія, Угорщина, Італія, Греція, Молдова, Болгарія і Азербайджан.

"Це може бути викликано глибокими проблемами, зокрема, стійким упередженим ставленням до деяких груп населення, неадекватним управлінням на національному рівні, відсутністю достатніх ресурсів або політичної волі або навіть незгодою з рішеннями ЄСПЛ", — пояснили в ПАРЄ.

Нагадаємо, під час відкриття зимової сесії Парламентської асамблеї Ради Європи 25 січня вдалося офіційно оскаржити повноваження російської делегації в асамблеї з ініціативи України.

    Реклама на dsnews.ua