• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

Пашинян подзвонив Путіну і почув про занепокоєння

Реклама на dsnews.ua

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян обговорив з президентом Росії Володимиром Путіним загострення ситуації в Нагірному Карабасі

Розмова відбулася за ініціативою Пашиняна, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Кремля.

"Володимир Путін висловив серйозне занепокоєння у зв'язку з триваючими бойовими діями. Акцентована нагальна необхідність припинення протиборчими сторонами вогню і вживання заходів з метою деескалації кризи", — йдеться в повідомленні.

Як писала "ДС", 27 вересня після початку масштабних боїв в зоні карабаського конфлікту військовий стан і загальна мобілізація були оголошені в Нагірному Карабасі та Вірменії. В Азербайджані, який назвав наступальну операцію по всій лінії фронту відповідною реакцією на обстріли своїх позицій, військовий стан і комендантська година були введені з 28 вересня.

Президент Нагірного Карабаху Араік Арутюнян визнав втрату деяких позицій в напрямку Талиша і на півдні невизнаної республіки. На тлі загострення конфлікту прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про необхідність обговорити питання визнання незалежності Нагірного Карабаху.

В Азербайджані заявили, що число мирних жителів країни, убитих в результаті чергового військового конфлікту в Нагірному Карабасі, зросла до 12 осіб. Ще 35 мирних жителів отримали поранення різної тяжкості.

    Реклама на dsnews.ua