• USD 27.3
  • EUR 32.6
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Пашинян сказав, що готовий зробити з сином, щоб повернути полонених з Азербайджану

В.о. прем'єр-міністра Вірменії Нікол Пашинян висловив готовність обміняти свого сина на всіх полонених, які знаходяться в Азербайджані

Реклама на dsnews.ua

Так Пашинян прокоментував слова колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна, який запропонував йому віддати в полон свого сина в обмін на 20-25 солдатів, утримуваних в Азербайджані, критикуючи його за скандальну заяву по полоненим, передає "ДС" з посиланням на Sputnik.

"Тобі (Сержу Саргсяну — ред.), як офіційному сутенеру багатьох років і фахівцю з траффікінгу, кажу — згоден. І говорю Алієву офіційно — пропоную сина в обмін на всіх полонених. Кажу офіційно. Сержик та Робік (експрезидент Роберт Кочарян — ред.), як фахівці з купівлі-продажу людей, даю вам повноваження вести переговори з цього питання. Якщо заробите на цьому кілька тисяч доларів, то вашому кориту це буде якраз до місця", — сказав Пашинян.

В.о. прем'єра підкреслив, що це не емоційна заява, а офіційна.

Він зазначив, що чекає їх офіційної відповіді.

Як повідомляла "ДС", наприкінці квітня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян пішов у відставку.

3 травня парламент Вірменії не вибрав на пост прем'єр-міністра республіки єдиного кандидата — в.о. глави уряду Нікола Пашіняна.10 травня парламент Вірменії вдруге не зміг призначити Пашиняна прем'єр-міністром.

У зв'язку з цим президент Вірменії Армен Саркісян підписав указ про призначення нових парламентських виборів на 20 червня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua