• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Пелосі підписала статтю про імпічмент Трампа

Спікерка Палати представників Ненсі Пелосі підписалася під статтею про імпічмент президента США Дональда Трампа після того, як законодавці ухвалили цей документ більшістю голосів

Ненсі Пелосі
Ненсі Пелосі
Реклама на dsnews.ua

Церемонія підписання відбулася у присутності членів Конгресу та журналістів, інформує "ДС".

"Сьогодні шляхом двопартійного голосування Палата представників продемонструвала, що ніхто не стоїть поза законом, навіть президент США. І що Дональд Трамп є явною і реальною загрозою для нашої країни, та ми вкотре виконали свою присягу захищати й боронити конституцію", — цитує слова Пелосі Укрінформ.

Разом з тим вона зауважила, що такий розвиток подій є трагічним для Сполучених Штатів.

"Із сумом та розбитим серцем — з огляду на те, що означає для нашої країни, коли президент підбурює до заколоту, — я підписую статтю про імпічмент", — зазначила спікерка Палати представників.

Тепер справа має бути передана до Сенату, верхньої палати Конгресу США.

Як писала "ДС", 13 січня Палата представників затвердила рішення про оголошення імпічменту Дональду Трампу з обвинуваченням у підбурюванні до заколоту. Ініціативу підтримали 232 конгресмени, в тому числі десятеро членів Республіканської партії. Для затвердження цих обвинувачень у Сенаті необхідні щонайменше дві третини голосів.

    Реклама на dsnews.ua