• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Пентагон відмовився від технології Microsoft: контракт на $10 млрд скасовано

Міністерство оборони США скасувало контракту на $10 мільярдів з компанією Microsoft щодо створення хмарної технології JEDI для обміну даними між усіма родами військ

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті відомства, інформує "ДС".

"Сьогодні міністерство оборони скасувало запит на хмарну технологію JEDI та ініціювало процедуру розірвання контракту", — заявили в Пентагоні.

Проєкт JEDI втратив актуальність у зв’язку з новими досягненнями в галузі хмарних обчислень. Натомість Пентагон започатковує сучасніший у технічному плані й більший за масштабами проєкт. Він матиме назву JWCC та базуватиметься на багатохмарній технології з розширеними можливостями для обміну даними, пише Укрінформ.

"Міністерство має намір розглянути пропозиції обмеженої кількості постачальників, а саме Microsoft Corporation (Microsoft) та Amazon Web Services (AWS)", — зауважили в Пентагоні.

Як підкреслили у відомстві, дослідження ринку засвідчили, що лише ці два постачальники здатні задовольнити його вимоги. Пентагон також буде готовий розглянути пропозиції від інших американських компаній, якщо вони відповідатимуть вимогам оборонного відомства.

Як писала "ДС", наприкінці травня 2021 року компанія Microsoft зафіксувала масовану атаку російських хакерів на урядові установи й аналітичні центри у 24 країнах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua