• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Переговори Путіна і Лукашенка завершилися: лідер Білорусі мовчки поїхав

Реклама на dsnews.ua
Переговори президентів РФ і Білорусі про перспективи поглиблення інтеграції в рамках Союзної держави, що проходили в Сочі в резиденції Путіна "Бочаров струмок", тривали понад 5 годин

Після завершення переговорів Лукашенко виїхав з резиденції Путіна без заяв для преси, передає "ДС" з посиланням на російські ЗМІ.

За даними ЗМІ, зустріч Володимира Путіна і Олександра Лукашенка тривала 5,5 годин.

"Перші 2 години Путін і Лукашенко говорили з участю членів делегацій, потім під час обіду вони розмовляли тет-а-тет. Після бесіди віч-на-віч" президенти знову продовжили переговори разом з главами урядів Росії та Білорусі Дмитром Медведєвим і Сергієм Румас, міністрами обох країн", - повідомляє "Інтерфакс".

Як повідомляє ТАСС, перед початком переговорів Путін "зазначив, що урядами обох країн за минулі роки проведена велика робота по інтеграції і запропонував всім учасникам переговорів обговорити подальші перспективи інтеграційного процесу".

Нагадаємо, Лукашенко на зустрічі з Путіним сказав, що для подальшої інтеграції з Росією необхідно встановити рівні ціни на газ і нафту для підприємств обох держав.

Як повідомляла "ДС", в обід в центрі Мінська почалася неузгоджена акція "Живий ланцюг" проти "поглибленої інтеграції" з Росією, в ході якої вийшли на протест люди взялися за руки вздовж проспекту Незалежності.

Зазначимо також, що кількома днями раніше Лукашенко сказав, що ніхто в Білорусі не збирається здавати незалежність і суверенітет країни.

    Реклама на dsnews.ua