• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Перший день саміту G7 відзначився масовим протестом Пікачу (ФОТО)

На південному заході Великої Британії відбувся незвичайний протест: активісти у костюмах Пікачу вийшли за скасування саміту G7

Реклама на dsnews.ua

Відповідні фото опублікувало агентство Reuters, передає "ДС".

Зазначається, що до акції протесту приєдналися сотні активістів. Вони вимагали від лідерів G7 рішучих дій, спрямованих на подолання бідності, коронавірусу та кліматичних змін, а не протокольних переговорів за сформованим порядком денним.

Саміт G7 відбудеться у Великій Британії 11-13 червня. До британського прем’єра завітають лідери США, Канади, Франції, Німеччини, Японії та Італії. Активісти кажуть, що цей саміт дав їм змогу подати чіткий сигнал західній політичній еліті про те, що необхідно об’єднати зусилля для подолання глобальних проблем.

"Вони повинні перестати накопичувати й почати ділитися – ділитися грошима, дозами вакцини, технологіями для вакцинації світу й укласти історичну угоду про екологічне відновлення", – сказав один з організаторів акції Джеймі Драммонд.

Водночас британська поліція почала посилене патрулювання у зв’язку із самітом. Тисячі офіцерів залучені до цієї операції, оскільки з’явилася інформація про планування жорстких сутичок та масових акцій протесту.

Лише сьогодні поліція затримала сімох осіб. У їхніх автівках знайшли мегафони, димові гранати та фарбу.

"Ми продовжуємо підтримувати безпечні та законні протести, але злочинна діяльність і громадські заворушення неприпустимі", – йдеться в заяві поліції.

Як повідомляла "ДС", учора відвідувачів готелю Falmouth у районі проведення саміту лідерів G7 евакуювали через знайдений підозрілий предмет.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua