• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Перший у світі: Ізраїль проведе навчання на випадок появи нових штамів COVID-19

Перші у світі загальнонаціональні навчання з метою підготовки до нових штамів COVID-19 пройдуть в Ізра]лі

Ізраїль проведе навчання на випадок появи нових штамів COVID-19;
Ізраїль проведе навчання на випадок появи нових штамів COVID-19;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби офісу прем'єр-міністра країни Нафталі Беннета, передає "ДС" з посиланням на Times of Israel.

"Ми перемогли четверту хвилю і знаходимося на межі виходу зі штаму "Дельта". Але водночас ми завжди дивимося в майбутнє і готуємося до продовження кампанії", — заявив ізраїльский політик.

Зазначається, що навчання проводитимуться з ситуаційної кімнати в Єрусалимі. Вони будуть представляти собою симуляцію, яка буде мати справу з координацією різних високопоставлених чиновників і органів для підготовки до нового штаму COVID-19. Для навчань новий штам, до якого готують чиновників, отримав прізвисько "Омега".

"Присутні посадові особи повинні мати справу з широким спектром сценаріїв і працювати над координацією і прийняттям рішень, пов'язаних з обмеженням пересування, карантином, освітою, авіаперельотами тощо", — пише пресцентр.

Як писала "ДС", Україна та Ізраїль у 2022 році розпочнуть переговори щодо розширення Угоди про зону вільної торгівлі за рахунок сфери послуг.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua