• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Philip Morris не постачатиме IQOS в Білорусь через санкції

Компанія Philip Morris припинила постачання електронних сигарет IQOS в Білорусь через європейські санкції

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив фінансовий директор компанії Еммануель Бабо, передає ДС з посиланням на звіт компанії.

"Зверніть увагу, що після недавніх міжнародних санкцій IQOS більше не продається в Білорусі, де ми досягли майже 7% продажів в Мінську в другому кварталі", — сказав Бабо, представляючи підсумки роботи PM в другому кварталі. 

В матеріалах конференції відзначається, що поставки IQOS в Білорусь припинені з липня. 

В кінці червня Рада ЄС ухвалила рішення про запровадження секторальних санкцій щодо Білорусі. Санкції передбачають в тому числі заборону на поставку в країну матеріалів і товарів для виробництва тютюнових виробів, заборону на торгівлю і транзит окремих видів калійних добрив, нафтопродуктів, вводиться заборона на доступ білоруського уряду і держбанків до фінансового ринку Європи. 

У санкційному списку ЄС фігурує білоруський підприємець Олексій Олексин, компанії якого співпрацювали з Philip Morris щодо поставок в країну IQOS. 

Як повідомляла "ДС" 21 червня Євросоюз заморозив активи й запровадив візові заборони щодо 78 білоруських офіційних осіб і 8 підприємств. 24 червня завершилася письмова процедура оформлення секторальних санкцій Європейського союзу проти Білорусі. Європейській Союз розглядає можливість посилення санкційного тиску на Білорусь і режим самопроголошеного президента Олександра Лукашенка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua