• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Під час See Breeze Росія відправила в небо над Чорним морем військову авіацію

Російська військова авіація влаштувала маневри на тлі спільних військових навчань See Breeze-2021, які Україна проводить спільно з країнами-членами НАТО

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Міноборони Росії, передає "ДС".

Нагадаємо, 28 червня в Чорноморському регіоні розпочалися навчання Sea Breeze-2021 і морське патрулювання, які організовуються Військово-морськими силами (ВМС) України і шостим оперативним флотом ВМС США. Навчання проходитимуть до 10 липня 2021 року.

Водночас Міноборони Росії влаштувало навчально-бойові польоти в регіоні — в небо підняли багатоцільові винищувачі Су-30СМ, фронтові бомбардувальники Су-24М, винищувачі-бомбардувальники Су-34 і винищувачі-перехоплювачі Су-27.

У повідомленні російського оборонного відомства йдеться, що літак-амфібія Бе-12 виконав розвідку умовних цілей в акваторії Чорного моря, а роль кораблів умовного супротивника виконували великі десантні кораблі "Саратов" і "Орськ".

Всього навчальні завдання виконували більше 10 літаків зі складу Морської авіації і ППО Чорноморського флоту і авіації ППО.

"Для знищення" противника "у море льотчики виконували візит на бойовий курс в складі пар і поодиноко з відпрацюванням умовних ракетних і бомбових ударів по мішеневим позиціях, що імітує загін надводних кораблів умовного супротивника", — заявили в Міноборони РФ.

Як повідомляла "ДС", в червні в одному з морських полігонів в акваторії Чорного моря на тлі маневрів Sea Breeze 2021 провів комплексне вчення екіпаж російського підводного човна "Колпіно" Чорноморського флоту.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua