• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Під санкції ЄС можуть потрапити більше 70 осіб та організацій Білорусі, — ЗМІ

До санкційного списку, який готує Європейський Союз щодо Білорусі, можуть потрапити 71 особа і компанія

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє видання Bloomberg, передає "ДС".

Відзначається, що це черговий крок ЄС у відповідь на репресивні дії з боку режиму самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

У список включать суддів і прокурорів, які брали участь у винесенні вироків учасникам протесту, а також парламентаріїв, представників уряду та правоохоронних органів і керівників підприємств, повʼязаних з правлячим режимом.

Крім того, обмеження можуть торкнутися кількох компаній і експортерів, які працюють в різних галузях промисловості і звинувачуються в підтримці уряду Лукашенка і його репресій проти цивільного суспільства.

Зараз йде технічна робота над подальшими заходами.

Як повідомляла "ДС", 23 травня після екстреної посадки літака в мінському аеропорту був затриманий засновник опозиційного білоруського Телеграм-каналу Nexta, головний редактор ресурсу "Білорусь головного мозку" Роман Протасевич. За даними білоруської опозиції, в цілому після приземлення літака в Мінську до Вільнюсу не вилетіли двоє громадян Білорусі і четверо громадян РФ. Серед них — Роман Протасевич і його дівчина Софія Сапега.

Європейський Союз заблокує інвестиційну допомогу для Білорусі на суму 3 млрд євро у звʼязку із затриманням в Мінську Протасевича.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua