• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Підготовка до Олімпіади: Японія проведе тестові змагання

Реклама на dsnews.ua

Організатори Олімпіади в Токіо, перенесеної через пандемію COVID-19 з 2020 на 2021 рік, оголосили, що проведуть серію тестових змагань на олімпійський обʼєктах

Про це розповіли в оргкомітеті Олімпіади, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми обговорюємо, як боротися з COVID-19, разом із японським урядом і владою Токіо. З початку наступного року ми почнемо роботу і приступимо до проведення тестових заходів у березні", — кажуть в оргкомітеті.

Як відзначають спостерігачі, японську владу надихнуло успішне проведення турніру зі спортивної гімнастики 8 листопада, в якому взяли участь атлети з Японії, Росії і США і яке проходило за присутності глядачів. Всі учасники до початку змагань перебували на карантині в готельних номерах, їх щодня тестували на COVID-19.

Як очікується, президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах прибуде в Токіо наприкінці листопада, щоб обговорити з організаторами питання відкриття Олімпіади 23 липня 2021 року. Японська влада запевняє, що буде готова.

Як писала "ДС", раніше у МОК заявляли, що перенесені через пандемію літні Олімпійські ігри в Токіо пройдуть у 2021 році незалежно від ситуації з COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua