• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Після приходу "Талібану" до влади в Афганістані 153 ЗМІ припинили мовлення

Після відставки колишнього уряду в середині серпня і з приходом "Талібану" закрилися понад 150 засобів масової інформації

AP
Реклама на dsnews.ua

Про це заявили організації, що підтримують вільні ЗМІ в Афганістані, передає "ДС" із посиланням на TOLOnews.

Зокрема, виділяють дві основні причини, чому радіо, друковані видання та телевізійні канали припинили працювати: економічна криза та обмеження.

Журналісти 153 видань у 20 провінціях лишилися без роботи. Заступник голови Федерації журналістів Афганістану Худжатулла Муджададі заявив, що якщо економічна криза не вирішиться, а тиск і обмеження не усунуть, список закритих ЗМІ стане ще більшим.

"Продовження цієї тенденції викликає занепокоєння. Ми закликаємо міжнародні організації негайно вжити заходів для розв’язання цієї проблеми. Інакше незабаром настане кінець свободи преси та інших свобод людини та громадянина", – сказав Масрур Лютфі, представник Національної спілки журналістів Афганістану.

Як повідомляла "ДС", минулого тижня керівництво ісламістського руху "Талібан" наказало зафарбувати вуличні фрески та графіті на будівлях столиці Афганістану Кабула і замінити їх на прапори талібів і релігійні гасла.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua