• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Після вибухів у Бейруті в лікарні померла дружина посла Нідерландів в Лівані

Реклама на dsnews.ua

Дружина посла Нідерландів в Лівані Хедвіг Волтманс-Мольєр, яка була поранена внаслідок потужних вибухів в порту Бейрута, померла в лікарні

Відзначається, що 55-річна жінка в момент вибуху була разом з чоловіком у вітальні їхнього будинку в Бейруті, передає "ДС" з посиланням на Al Jazeera.

Так, вибух завдав значної шкоди будівлі посольства Нідерландів, поранивши ще чотирьох осіб, які були пов'язані з роботою установи.

Як повідомляла "ДС", увечері 4 серпня в порту Бейрута прогриміли два потужні вибухи. Хвиля від другого була такої сили, що пошкодила половину будівель міста.

За попередніми розрахунками, сила вибуху прирівнювалася до детонації 1500 тонн тротилу.

За даними МВС і Служби безпеки Лівану, причиною вибухів стала пожежа в районі складу, де зберігалися тонни аміачної селітри. Згодом з'явилася інформація, що нітрати, які здетонували в порту, були конфісковані у 2014 році з судна "Росус", яким володів російський підприємець Ігор Гречушкін.

За станом на 6 серпня кількість жертв вибухів сягнула 157, постраждали понад 5 тисяч осіб.

Туреччина готова відкрити для потреб Лівану порт Мерсин аж до відновлення порту столиці країни Бейрута і надати цій державі гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, рішення про надання гуманітарної допомоги Лівану у зв'язку з трагедією також прийняла Україна.

    Реклама на dsnews.ua