• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Племінниця Трампа розповіла про його страхи і небажанні знову балотуватися на пост президента США

Реклама на dsnews.ua

45-й президент США Дональд Трамп не балотуватиметься на пост президента в 2024 році, всупереч нещодавнім повідомленням, тому що занадто боїться можливості нового програшу

Таку заяву зробила племінниця Дональда Мері Трамп, інформує "ДС" з посиланням на CNN.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Трамп всерйоз розглядає можливість оголосити про свій намір балотуватися в 2024 році. Так, The New York Times повідомляла, що, на думку Трампа це нібито дасть йому негайну перевагу перед іншими потенційними кандидатами від республіканців.

Однак Мері Трамп спростувала ці чутки, заявивши, що її дядько не балотуватиметься втретє.

«Раніше він говорив, що буде (балотуватися)... Але я думаю, що спочатку це було задумано як спосіб заспокоїти його і його его, але він ніколи не поставить себе в положення, в якому він знову може програти подібним чином", — сказала вона .

"По-друге, це буде означати, що протягом чотирьох років (до наступних виборів) він, по суті, буде грати другорядну роль, яку йому буде дуже важко витримати", — додала Мері Трамп.

Нагадаємо, 3 листопада в США відбулися президентські вибори. За попередніми результатами підрахунку голосів, перемогу на них здобув Джо Байден. Чинний президент Дональд Трамп відмовляється визнавати свою поразку, через суд вимагаючи перерахунку голосів в окремих штатах. У той же час Байдена вже почав робити перші кадрові призначення.

    Реклама на dsnews.ua