• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Племінник Путіна очолив російську партію "антикорупціонерів"

Реклама на dsnews.ua

Двоюрідний племінник російського лідера Володимира Путіна РФ Роман Путін очолив партію "Народ проти корупції"

Про це повідомив на з'їзді партії її голова генполитсовета Григорій Анісімов, інформує "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

Повідомляється, що Роман Путін вступив у партію "Народ проти корупції" 21 червня і очолив її вже через два тижні. Романа Путіна обрано головою партії на п'ятирічний строк шляхом таємного голосування.

Як зазначили в керівництві, включення до складу партії "успішного підприємця, громадського і політичного діяча" додасть їй "новий імпульс" у реалізації антикорупційної діяльності та соціальних проєктів.

Роман Путін сказав журналістам, що першочергове завдання партії, - регіональні вибори у вересні, а згодом - Державна дума.

Роман є сином двоюрідного брата президента Росії Ігоря Путіна. Раніше співробітник ФСБ, а також директор компанії ТОВ "Путін Консалтинг", яка йому і належить.

Крім того, Путін є генеральним директором компанії "Звезда Ойл", яка виробляє нафтопродукти, а також є власником компаній "Русюгэкспорт" (займається перевезеннями), "Арбат Нефтегаз" (займається оптовою торгівлею паливом) і "Партнер Восток" (займається оптовою торгівлею автомобільними деталями).

    Реклама на dsnews.ua