• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Племінник Путіна очолив російську партію "антикорупціонерів"

Реклама на dsnews.ua
Двоюрідний племінник російського лідера Володимира Путіна РФ Роман Путін очолив партію "Народ проти корупції"

Про це повідомив на з'їзді партії її голова генполитсовета Григорій Анісімов, інформує "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

Повідомляється, що Роман Путін вступив у партію "Народ проти корупції" 21 червня і очолив її вже через два тижні. Романа Путіна обрано головою партії на п'ятирічний строк шляхом таємного голосування.

Як зазначили в керівництві, включення до складу партії "успішного підприємця, громадського і політичного діяча" додасть їй "новий імпульс" у реалізації антикорупційної діяльності та соціальних проектів.

Роман Путін сказав журналістам, що першочергове завдання партії - регіональні вибори у вересні, а згодом - Державна Дума.

Роман є сином двоюрідного брата президента Росії Ігоря Путіна. Раніше співробітник ФСБ, а також директор компанії ТОВ "Путін Консалтинг", яка йому і належить.

Крім того, Путін є генеральним директором компанії "Зірка Ойл", яка виробляє нафтопродукти, а також власником компаній "Русюгэкспорт" (займається перевезеннями), "Арбат Нафтогаз" (займається оптовою торгівлею паливом) і "Партнер Схід" (займається оптовою торгівлею автомобільними деталями).

    Реклама на dsnews.ua