• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Побоювався, що накажуть цілувати портрети Путіна": Навального оголосили екстремістом і терористом

Керівництво Покровської колонії зняло опозиційного політика Олексія Навального з профілактичного обліку як схильного до втечі і поставило на облік як екстреміста і терориста

Навального оголосили екстремістом і терористом
Навального оголосили екстремістом і терористом / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні, опублікованому на сторінці Навального в Facebook, передає "ДС".

"Каже мені опер: "Ходімо на комісію, вас викликають". Комісія зібралася найбільша з усіх, що я бачив. На весілля схоже. Т-подібний стіл, багато народу. Тільки замість нареченого з нареченою — начальник під портретами вождів. Цікаво, думаю, навіщо так урочисто? Для звичайного догани забагато учасників. Рішення про розстріл, чи що, зібралися зачитувати? " — розповів політик.

За його словами, комісія з двох питань проголосувала на обидва одноголосно.

"Бірки, де мою фізіономію перекреслює червона смуга, я з усього одягу споров. І пришив нові — із зеленою. І влився в численні ряди мусульман (для них "екстремістська" смуга і була придумана. 70% тюремних "екстремістів" — вони), націоналістів і футбольних фанатів", — пояснив Навальний.

Політик нітрохи не засмутився через новий статус, навпаки, Навальний зрадів зменшенню облікової тяганини.

Раніше незаконно засудженому доводилося повторювати фразу "Навальний Олексій Анатолійович, 1976 р.н., незаконно утримується на території ІК-2, загін №2" кожен раз, коли керівництво установи перевіряло, чи не втік ув'язнений.

Політик вимовив цю фразу 1669 разів.

"А з екстремізмом — кайф. Ніхто не перевіряє. Побоювався, що зажадають, щоб я цілував портрети Путіна і вчив напам'ять цитати Медведєва, але і цього не треба. Просто над моїми нарами тепер висить табличка, що я терорист" — підсумував Олексій.

Політик порівняв вибори з футбольним матчем, в якому, незважаючи на те, що впевнено перемогла команда опозиції, табло знаходиться в руках влади, і вона "намалювала" свій неправдивий результат.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua