• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Брехливий результат": Навальний з ув'язнення прокоментував російські вибори

Без масових фальсифікацій влади путінська партія "Єдина Росія" програла вибори в Держдуму з "розгромним" результатом

Олексій Навальний
Олексій Навальний
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив лідер російської опозиції Олексій Навальний з вʼязниці в Instagram, передає "ДС".

Політик порівняв вибори з футбольним матчем, в якому, незважаючи на те, що впевнено перемогла команда опозиції, табло знаходиться в руках влади, що програла, і вона "намалювала" свій брехливий результат.

"Технічно ми бачимо величезний успіх "Розумного голосування". А в Москві і Пітері так взагалі тріумф… Але, по-чесному, загальний результат "перемогою" не назвеш. Наш результат тупо вкрадений. Перемальований найпримітивнішим чином.

У результаті розгромлена виборцями партія путінських злодіїв "Єдина Росія" знову отримує більшість у Думі. У нас з вами класична ситуація матчу і табло з оголошеннями результату.

Раніше ми іноді домагалися в матчах нічиїх, зрідка — перемог. А шахраї підкручували результати на табло, щоб їх виграш виглядав переконливіше. А зараз ми обʼєдналися, сфокусувалися і за допомогою УмГ просто рознесли суперників на матчі. Але ж табло у них. І вони знову намалювали собі перемогу", — зазначив Навальний.

За словами політика, на попередніх виборах опозицію мучила "тяжка думка", що влада і без підробки набирала більшість голосів, а фальсифікацією лише посилювала ефект. Однак тепер все інакше — партія Путіна програла.

"Ми більшість", "ми тут влада" з 19 вересня не гасла, а результат голосування", — резюмував Навальний.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua