• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Майже всі лісові пожежі в Туреччині взяли під контроль

У Туреччині станом на 9 серпня майже всі лісові пожежі знаходяться під контролем. Виняток становлять дві провінції

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр сільського та лісового господарства Бекір Пакдемірлі в своєму Twitter, передає "ДС".

"За винятком пожеж в Мілас і Кейчегізе, всі лісові пожежі в нашій країні були взяті під контроль."Герої лісу" продовжують працювати з великою відданістю з землі і повітря в Мілас і Кейчегізе", — написав він.

За даними місцевого видання Anadolu, за останні 12 днів були взяті під контроль або погашені 234 пожежі в 47 провінціях.

При цьому кількість постраждалих під час лісових пожеж в Туреччині зросла до 864, загиблими як і раніше залишаються 8 осіб. Території, спустошені пожежами, не використовуватимуться для інших цілей, окрім як для нових зелених насаджень.

Нагадаємо, з 28 липня і до нині в Туреччині взято під контроль 160 лісових пожеж в 34 провінціях. Ліси горіли в пʼяти провінціях, пожежні протидіють 14 пожежам. Найгірша ситуація була в провінції Мугла, де намагалися згасити 7 лісових пожеж.

Як писала "ДС", дочірня структура Робочої партії Курдистану, яка визнана в Туреччині терористичною організацією, взяла на себе відповідальність за масштабні пожежі в країні, які забрали життя щонайменше 8 людей.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua