• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Підлабузник Кім: CNN опублікував схвальні листи північнокорейського диктатора, які він відправляв Трампу

Реклама на dsnews.ua

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин стверджує, що їх з президентом США Дональдом Трампом пов'язує особлива дружба, яка може привести до розвитку відносин КНДР і Штатів

Відповідні листи Кім Чен Ина Дональду Трампу опублікував телеканал CNN, передає "ДС".

З розшифровки двох листів випливає, що в особистому листуванні Кім Чен Ин дуже прихильний до Трампа, він схвально про нього відгукується і весь час згадує про їхні зустрічі і про те, що він сподівається на їх повторення.

У листі від 25 грудня 2018 року лідер КНДР говорить про зустріч з Трампом в Сінгапурі.

"Навіть зараз я не можу забути той історичний момент, коли я твердо тиснув руку Вашій Високоповажності в цьому прекрасному і священному місці, за яким весь світ спостерігав з великим інтересом. Сподіваюся, мені випаде честь знову пережити той день", — сказано в листі.

Далі Кім Чен Ин пише: "На порозі нового року весь світ неодмінно побачить (в не такому далекому майбутньому), як я і Ваша Високоповажність проведемо ще одну історичну зустріч, подібну сцені з фантастичного фільму".

У листі від 10 червня 2019 го Кім Чен Ин вітає Трампа з прийдешнім днем народження і також згадує про те, як щасливий був особисто поспілкуватися з американським президентом.

"Подібно до того короткого часу, який ми провели разом рік тому в Сінгапурі, кожна хвилина, яку ми розділили 103 дні тому в Ханої, була моментом слави, який залишається для мене дорогоцінним спогадом", — йдеться в листі.

Лідер КНДР стверджує, що його сильна і особлива дружба з Трампом стане тією магічною силою, що дасть волю прогресу у відносинах КНДР-США. Він вірить, що в один прекрасний день вони зустрінуться знову, щоб дати взаємній довірі ще один шанс.

"І він цілком ймовірно буде вписаний в історію як ще одна фантастична глава. Я запевняю Вашу Високоповажність, що моя повага до вас ніколи не ослабне", — підкреслює Кім Чен Ин.

Як повідомляла "ДС", офіційний Пхеньян вважає, що Вашингтон не виконує домовленості, досягнуті між президентом США Дональдом Трампом і лідером Північної Кореї Кім Чен Ином два роки тому.

    Реклама на dsnews.ua