• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Прикордонники підтвердили, що Колесникову затримали в Білорусі, а двоє її соратників уже в Україні

Реклама на dsnews.ua

Марію Колесникову затримано на білорусько-українському кордоні, Антон Родненков та Іван Кравцов перебувають на території України

Про це TUT.BY розповів офіційний представник Держприкордонкомітету Білорусі Антон Бичковський, передає "ДС".

"Всі три людини — Колесникова, Родненков і Кравцов в установленому порядку проходили прикордонний контроль сьогодні на початку п'ятої ранку. У нас там особливості проходження держкордону: між пунктами пропуску, нашим і суміжним, взагалі 13 кілометрів, а від нашого пункту пропуску до державного кордону [ Україна] цілих 6 кілометрів, в тому числі там ще є населений пункт Олександрівка. У зв'язку з цим у нас у зазначеному районі між самим пунктом пропуску, де відбувається оформлення, і лінією держкордону, виставлені додаткові прикордонні наряди. Після оформлення транспортний засіб — BMW — Роднєнкова, Колесникової і Кравцова рухався в напрямку держкордону від пункту пропуску. Побачивши військовослужбовця органів прикордонної служби, авто різко прискорилося, створило загрозу життю військовослужбовця. І транспортний засіб покинуло територію Білорусі. При цьому Колесникова виявилася поза транспортним засобом, мабуть, її з транспортного засобу випхали, принаймні, так це зараз видається, наскільки можу судити я", — розповів він свою версію подій.

За його словами, Колесникову було затримано, Родненков і Кравцов виявилися на території України.

Як повідомив Белсат прессекретар Держприкордонслужби України Андрій Демченко, Колесникова на українські пункти пропуску не прибувала.

"В українські пункти пропуску прибули двоє громадян Білорусі — Кравцов і Родненков. Колесникова в українські пункти пропуску для проходження прикордонного контролю не прибувала", — заявив Демченко.

Як розповіли Telegram-каналу PavlovskyNews, зараз двоє білорусів проходять необхідну перевірку документів.

Як повідомлялося, напередодні, 7 вересня, білоруська опозиція заявила про викрадення в центрі Мінська соратниці Світлани Тихановської, члена Координаційної ради Марії Колесникової. Пізніше ЗМІ з посиланням на джерела повідомили, що її затримали на кордоні з Україною.

    Реклама на dsnews.ua