• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Поки що нічого не виросло": губернаторка в Росії заявила, що отримала шість COVID-щеплень

Губернатор Ханти-Мансійського автономного округу Росії Наталія Комарова розповіла, що шість разів вакцинувалась від коронавірусу з початку пандемії. І заявила, що в неї "поки що нічого не виросло"

Наталія Комарова
Наталія Комарова / РБК
Реклама на dsnews.ua

Про це Комарова заявила під час обговорення проблеми антиприщепників із депутатами міста Ураю, передає "ДС" з посиланням на РБК.

"Особисто я зробила шість щеплень. Я беру участь у експерименті, дослідженні. Я поставила "Супутник V", — сказала Комарова. Глава регіону зазначила, що у неї "поки що нічого не виросло". За який час вона встигла зробити шість уколів, губернатор регіону не уточнила.

РБК спрямував запит до пресслужби департаменту охорони здоров'я Ханти-Мансійського автономного округу — Югри та прессекретаря губернатора.

Влітку Комарова вже говорила, що бере участь у дослідженні вакцини. У жовтні 2020 року вона перенесла COVID-19. Проте, за її словами, після захворювання вона мала "майже нульовий титр антитіл". У березні Комарова повідомила, що зробила щеплення, після чого аналіз показав "вищий за середній набір антитіл".

За останню добу в ХМАО виявили 256 нових випадків зараження COVID-19, що випливає з даних оперштабу. Померло 13 осіб, одужало — 175. З початку пандемії коронавірусом у регіоні заразилися понад 84,2 тис. осіб, понад 1,4 тис. померли і понад 77,8 тис. вилікувалися.

Нагадаємо, в РФ протягом цього тижня, який був оголошений неробочим через поширення коронавірусу, виявили максимальну кількість випадків зараження з початку пандемії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua