• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Поклонська звернулася до Лукашенка з емоційним закликом і згадала Україну

Заступник голови комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Наталія Поклонська закликала самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка прийняти благородне і сміливе рішення, визнавши Крим "російським"

Наталя Поклонська
Наталя Поклонська
Реклама на dsnews.ua

Про це вона написала в своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

Нагадаємо, Лукашенко раніше заявив, що визнає Крим, коли "останній олігарх у Росії почне поставляти туди продукцію".

"Мені подобається президент Лукашенко, у нього особлива харизма. Звичайно, народу потрібен лідер. Але щоб підтверджувати статус сильного лідера перед людьми і світовим співтовариством, потрібні сміливі рішення. Одним із благородних і сміливих рішень, очевидних для народів наших країн (Росії, України і Білорусі), є визнання вибору кримчан 2014 року", — написала Поклонська.

На її думку, було би добре, щоб наступна зустріч президентом Росії і Білорусі пройшла не в Сочі, а в окупованому Росією Криму.

"А взагалі, ми завжди раді на півострові нашим братам із Білорусі та України, тому що ми — один народ. І якби Білорусі та її лідеру знадобилася підтримка, я б її надала, не досліджуючи попередньо питання, хто визнав законність виборів президента Лукашенка, а хто — ні", — написала колаборантка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua