• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Поклонська раптово заступилася за Навального, заявивши про незаконне затримання

Реклама на dsnews.ua

Ситуація із затриманням у Росії опозиціонера Олексія Навального до кінця незрозуміла і вимагає роз'яснень від правоохоронних органів

Про це в ефірі "Радіо КП" розповіла колишня "прокурорка" окупованого Криму, депутатка Держдуми Росії Наталія Поклонська, передає "ДС".

При цьому вона сказала, що не в курсі подробиць арешту опозиціонера.

"Ситуація із затриманням Навального. Навіть я не в курсі, я не знаю деталей цього затримання. Те, що подається в пресі, говорять про порушення терміну умовного засудження ... А насправді, як сталося, що було порушено, які умови, яка реальна причина затримання Навального, нам невідомо. Тому хотілося б почути версію адекватну", — сказала коллабораціоністка.

На думку Поклонської, повинні бути надані докази для затримання Навального.

"Ніде про це не говориться, і ніхто про це не говорить — ані представники слідчих органів, правоохоронних, наглядового органу. Прокуратура перевіряє дотримання закону при затриманні будь-якої людини, в тому числі і Навального. Тут мені не вистачає слова з боку правоохоронців, слідчих і прокурорів. Ну, нема чим крити — створюється саме таке відчуття. Чому мовчання? Потрібно в діалог якийсь вступати і розповідати людям: це неправильно, вас використовують, вас обманюють. Але, на жаль, такого ми не бачимо", — висловилася російська депутатка.

За словами Поклонської, історія про незаконне затримання використовується для маніпуляції.

"Людина (Навальний — ред.) перебувала в лікарні, він не відзначався. Значить, його незаконно затримали. Побутує така думка в інформаційному просторі, в інтернеті, серед дітей, серед молоді. У мене дочка, їй 16 років. Якраз це вік, який на сьогодні дуже активно використовується всіма маніпуляторами, які маніпулюють дітьми і підлітками", — сказала вона.

Як повідомляла "ДС", лідер російської опозиції Олексій Навальний був затриманий в аеропорту "Шереметьєво" після прильоту з Берліна 17 січня. Хімкінський суд, засідання якого проходило у відділенні поліції, заарештував опозиціонера Олексія Навального на 30 діб — до 15 лютого.

    Реклама на dsnews.ua