• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Поліція Брюсселя переодягнеться в цивільне для боротьби з вуличними домаганнями

Поліцейські в столиці Бельгії Брюсселі почнуть патрулювання в цивільному одязі, щоб протидіяти домаганням по відношенню до жінок на вулицях

Поліцейський в Бельгії
Поліцейський в Бельгії / Euromag
Реклама на dsnews.ua

Офіцери патрулюватимуть "гарячі точки", такі як зупинки громадського транспорту в бельгійській столиці, сказав офіційний представник поліції Олів'є Слосс, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

"Те, як жінки відчувають себе в громадському просторі, є одним з центральних пунктів нашого плану забезпечення безпеки. У минулому році ми почали навчати персонал того, що таке вуличне домагання, а також того, як поводитися з жертвами таких дій, а так само як скласти протокол ", — сказав Слосс.

"Зараз ми робимо ще один крок, вийшовши на вулиці і активно шукаємо винних. Ідея полягає в тому, щоб зловити переслідувачів на гарячому", — додав він.

За його словами, хоча вуличний харасмент є звичайним явищем, "про такі інциденти рідко повідомляють, і коли про них повідомляють, важко встановити винуватця".

"Навіть якщо злочинець встановлений, це слово жертви проти його слова. Тому наша присутність на місцях необхідна для того, щоб встановити ці факти", — додав Слосс.

Нагадаємо, в понеділок, 8 березня, на Михайлівській площі в центрі Києва представники Добровольчого руху ОУН організували мітинг проти Жіночого маршу-2021, однією з вимог якого є ратифікація Стамбульської конвенції.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua