• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Поліція Італії провела обшуки у противників примусової вакцинації

Поліція Італії провела обшуки у 17 активістів-антивакцинаторів, які нібито пов’язані з чатом у Telegram, який закликав до насильства проти урядових, медичних та медіа-діячів за їхню підтримку обмежень COVID-19

Поліція Італії провела обшуки у противників примусової вакцинації;
Поліція Італії провела обшуки у противників примусової вакцинації;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання AP, передає "ДС".

Поліція Турина заявила, що чат "Basta Dittatura" ("Досить диктатури") налічує десятки тисяч учасників і був головним форумом для організації протестів проти ковід-сертифіката в Італії.

Нагадаємо, Італія вимагає показувати так званий Green Pass, щоб обідати в приміщеннях, відвідувати музеї та кінотеатри, а також користуватися громадським транспортом на великі відстані. У сертифікаті є підтвердження вакцинації, нещодавнього негативного тесту або видужання від COVID-19.

Протести загострилися після того, як минулого місяця Італія стала першою західною країною, яка вимагає перепустки для доступу до робочих місць.

У понеділок поліція заявила, що довгий час спостерігала за закритим чатом у Telegram і виявила 17 екстремістів, які, серед інших, погрожували прем’єр-міністру Маріо Драгі.

"Іншими неодноразовими об’єктами погроз були також поліція, лікарі, науковці, журналісти та інші громадські діячі, яких звинувачували в "поневоленні" і "співпраці" з "диктатурою", – пише пресцентр правоохоронців.

Як писала "ДС", Міністерство охорони здоров'я України розширило перелік професій, для яких вакцинація проти коронавірусу є обов’язковою.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua