• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Поліція Туреччини затримала 235 передбачуваних екстремістів

Реклама на dsnews.ua
Поліція Туреччини затримала 235 осіб за підозрою у зв'язках із забороненою угрупованням "Курдська робітнича партія" (РПК), заявило міністерство внутрішніх справ

Серед затриманих виявилися представники Демократичної партії народів, яка відстоює права національних меншин, включаючи курдів. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на ВВС.

Міністерство внутрішніх справ Туреччини повідомило, що операція була проведена в 11 провінціях. Затриманих підозрюють у розповсюдженні пропаганди терористичних груп".

Неясно, чи пов'язані безпосередньо арешти з вибухами в Стамбулі, в результаті яких загинули 44 людини.

11 грудня біля стадіону після закінчення футбольного матчу вибухнув автомобіль, начинений вибухівкою. Ще один вибух прогримів в парку поруч зі стадіоном.

Відповідальність за вибухи взяла на себе курдська організація "Яструби свободи Курдистану". Групування заявляє про себе як про філію РПК, однак турецькі експерти вважають, що це одна і та ж організація, що діє під іншим ім'ям.

Міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу після вибухів повідомив, що метою нападу були поліцейські. За його словами, вже затримано десять підозрюваних у причетності до організації вибухів.

    Реклама на dsnews.ua