• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Половину Італії від завтра закривають на локдаун

У половині регіонів Італії з понеділка, 15 березня, закриються крамниці, ресторани та школи. А на Великодні свята "червона" зона карантину пошириться на всю країну

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні ABC, передає "ДС".

У половині з 20 регіонів Італії, зокрема містах Рим, Мілан та Венеція, запровадять нові обмеження у звʼязку з пандемією коронавірусу з понеділка, 15 березня.

Заходи діятимуть до 6 квітня, згідно з указом кабінету міністрів країни на чолі з премʼєр-міністром Італії Маріо Драґі.

Крім того, у великодні вихідні (з 3 по 5 квітня) вся країна буде вважатися червоною зоною, всюди буде запроваджено національний локдаун.

У регіонах, визначених червоними зонами, люди не зможуть залишати свої оселі, крім поїздок задля роботи або через погіршення здоровʼя, всі торговельні заклади не першої необхідності будуть зачинені.

У помаранчевих зонах людям буде заборонено виїжджати зі свого міста та свого регіону — за винятком роботи чи стану здоровʼя, а бари та ресторани зможуть здійснювати лише доставку.

Голова уряду Італії Маріо Драґі заявив, що нові заходи щодо стримування пандемії коронавірусу "необхідні", оскільки "на жаль, ми стикаємося з новою хвилею захворювання" рівно через рік після першого локдауну в Італії на початку пандемії.

Відзначимо, що станом на 14 березня Італія є лідером серед країн Європи за поширенням коронавірусу. Україна у цьому антирейтингу перебуває на 5-му місці.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua