• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Польща хоче повністю відкрити школи, незважаючи на сплеск захворюваності на COVID-19

Міністерство освіти Польщі планує повністю відкрити школи 1 вересня, незважаючи на нещодавнє зростання кількості випадків коронавірусу

Про це розповів міністр освіти Даріуш Піонтковський, передає "ДС" з посиланням на "Європейську правду".

"Ми хочемо, щоб основна модель роботи в новому навчальному році була традиційною, коли заняття проводяться в школах", — наголосив Піонтковський.

Рішення щодо дистанційного навчання директор кожної установи ухвалюватиме окремо — після консультації з органами освіти і санітарними службами.

Для шкіл розробили інструкції з організації навчального процесу.

"Такі правила діяли ще до канікул. Вони були модифіковані на основі нашого досвіду і досвіду інших європейських країн. Кожен обʼєкт трохи відрізняється, тому директори повинні адаптувати ці загальні правила до своїх потреб", — пояснив міністр.

Зокрема, у школах не потрібно буде обовʼязково закривати рот і ніс. Рекомендується часто мити руки і нагадувати про правила гігієни.

"В школу приходять тільки здорові учні, те ж саме стосується вчителів і співробітників", — підкреслив глава міністерства.

Він також закликав учнів за можливістю уникати громадського транспорту, користуватися велосипедами або ходити пішки.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 6 серпня (за Києвом) у світі від коронавірусу померла 706 761 людина, одужали 11 308 298.

    Реклама на dsnews.ua