• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Допомога Україні: лідер демократів сказав, чи підтримає законопроєкт спікера Джонсона

Фракція Демократичної партії у Палаті представників Конгресу США підтримає законопроєкти про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню, які вніс спікер Майк Джонсон

Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив лідер демократів у Палаті представників Хакім Джеффріс, передає "ДС" з посиланням на Bloomberg.

"Ми зробимо все необхідне, щоб переконатися, що законопроект про національну безпеку вийшов на фінішну пряму. Це не пакет іноземної допомоги Джонсона. Це пакет зовнішньої допомоги Америки з точки зору задоволення потреб нашої національної безпеки", — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що ультраконсервативні республіканці не підтримають ці законопроєкти і Джонсону необхідні голоси демократів.

Після ухвалення законопроєктів в Палаті представників, їх направлять на голосування до Сенату. В лютому верхня палата американського парламенту підтримала схожий документ про допомогу, внесений президентом Джо Байденом. Тому варто очікувати, що Сенат підтримає ці законопроєкти.

Як повідомляла "ДС", спікер Палати представників США Майк Джонсон оголосив колегам, що законопроєкт про допомогу Україні винесуть на голосування у суботу, 20 квітня.

На сайті Конгресу США з'явився текст законопроєкту про допомогу Україні.

Президент США Джо Байден підтримав законопроєкти та заявив, що негайно підпише їх, щойно вони надійдуть до Білого дому.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua