• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Спроба військового перевороту. Пашинян закликав прихильників вийти на мітинг

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян оцінив вимоги Генерального штабу Збройних сил про свою відставку як спробу військового перевороту

Нікол Пашинян
Нікол Пашинян
Реклама на dsnews.ua

Відповідну заяву він зробив у себе в Facebook, передає "ДС".

Він також закликав своїх соратників прийти на площу Республіки в Єревані.

"Вважаю заяву Генштабу спробою військового перевороту. Я запрошую всіх наших прихильників на площу Республіки прямо зараз. Я звернуся до громадськості в прямому ефірі найближчим часом", — заявив Пашинян.

Зазначимо, раніше Генеральний штаб Збройних сил Вірменії виступив із заявою, зажадавши негайної відставки премʼєр-міністра Нікола Пашиняна та уряду країни. Цьому передувала відставка високопоставленого військового чиновника Тірана Хачатряна, який критикував Пашиняна.

"Генеральний штаб Збройних сил РА висловлює свій рішучий протест у звʼязку зі звільненням з посади першого заступника начальника Генерального штабу Збройних сил РА з недалекоглядних і необґрунтованих причин, яке було здійснено без урахування національних і державних інтересів Республіки Вірменія, ґрунтуючись тільки на особистих і амбітних почуттях. Премʼєр-міністр і уряд Вірменії відтепер не в змозі приймати адекватні рішення в цій кризовій і доленосній для вірменського народу ситуації. Збройні сили Вірменії довгий час терпляче виносили "нападки", спрямовані на дискредитацію Збройних сил чинною владою, однак все має свої межі ", — йдеться в заяві Генштабу ВС Вірменії.

Раніше Нікол Пашинян назвав небоєздатними придбані у Росії "Іскандери", ракети яких, за його словами, під час боїв в Нагірному Карабасі "не вибухнули або вибухнули лише на 10%". На думку опитаних військових експертів, це необґрунтована претензія до Росії, а назвати "Іскандери" застарілим озброєнням могла тільки недостатньо обізнана людина. Опозиція звинуватила Пашиняна в підриві вірмено-російських відносин. Декількома днями раніше у Вірменії поновилися антиурядові протести.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua