• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Португалія та Чорногорія прийматимуть туристів

Португалія та Чорногорія, де обмеження, запроваджені через пандемію коронавірусу, діяли кілька місяців, з понеділка, 17 травня, відкриють свої кордони для туристів

Португалія та Чорногорія
Португалія та Чорногорія
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні агентства AFP, передає "ДС".

Зокрема, як заявило міністерство внутрішніх справ Португалії, обмеження будуть збережені для пʼяти країн ЄС – Кіпру, Хорватії, Литви, Нідерландів та Швеції, а також для неєвропейських країн, включаючи Бразилію, Індію та ПАР.

"Мандрівники з країн ЄС, в яких рівень коронавірусу нижче 500 випадків на 100 000 жителів протягом останніх 14 днів, можуть здійснювати всі типи візитів до Португалії, включаючи навіть другорядні", – йдеться у заяві міністерства.

Водночас усі пасажири старші двох років, які прямують у країну, повинні будуть предʼявити негативний ПЛР-тест, зроблений протягом 72 годин до посадки.

Чорногорія відкриває свої кордони для всіх туристів, заявив премʼєр-міністр країни Здравко Крівокапіч, повідомляє телеканал RTCG. Раніше у країні скасували вимогу ПЛР-тестів для вʼїзду, а також заявили, що пропонуватимуть туристам безкоштовне тестування для повернення додому.

До 20 травня в Чорногорії скасували комендантську годину, яка діяв з півночі до 5 години ранку і дозволили міжміське пасажирське сполучення по вихідним.

Нагадаємо, раніше уряд Греції дозволив вʼїзд мандрівникам з третіх країн з туристичною метою, зокрема й громадянам України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua