• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Португалія почала поступово знімати карантин: що відкриють

Португалія з понеділка, 5 квітня, почала поступове ослаблення карантинних обмежень

Карантин в Португалії
Карантин в Португалії / Pedro Nunes/Reuters
Реклама на dsnews.ua

З понеділка повертаються до навчання в класах учні 5-9 класів, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Також відновлюється робота різних курсів та центрів дозвілля.

Ресторанам і барам дозволено знову приймати відвідувачів на відкритих майданчиках, але компаніями не більше 4 осіб. У будні дні їм буде дозволено працювати до 22-30, проте у вихідні та святкові дні — тільки до 13-00, а решту часу — тільки продавати страви з собою. Приймати гостей всередині повинні дозволити з 19 квітня.

Відкриваються спортзали і фітнес-центри — але спочатку тільки для індивідуальних занять.

Чи зможуть відновити роботу музеї, виставкові галереї та подібні установи.

Крім того, дозволяється робота другорядних магазинів, що мають окремий вхід і площу в 200 квадратних метрів, речових ринків і ярмарків.

У той же час, зберігаються обмеження на поїздки без важливих причин, а всі працівники, для яких це можливо, повинні залишатися на дистанційній роботі.

Як повідомлялося, в січні 2021 року Португалія була серед перших в Європі країн за кількістю нових заражень на душу населення і страждала від перевантаження медичної системи. Після "піку" в кінці січня з близько 15 000 випадків щодня, приріст хворих поступово спадає. У березні найвищі показники становили близько 600.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 5 квітня, в Україні зафіксовано 10 179 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 3559 випадків менше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 254 людини.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua