• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Посадовці, відповідальні за голосування, спростували заяви Трампа щодо шахрайства на виборах

Реклама на dsnews.ua

Низка посадовців у США заявляють, що обвинувачення президента США Дональда Трампа на адресу демократів у шахрайстві під час президентських виборів безпідставні

Про це йдеться у публікації "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

Зокрема, Бен Говланд, демократ, призначений Трампом для роботи в Комісії зі сприяння виборам, заявив: "Загальні вибори 2020 року було одними з найбільш вільних і добре проведених, які ми коли-небудь бачили, і це чудово, навіть з огляду на всі проблеми".

"Листопадові вибори в Мічигані пройшли так само вільно, як і завжди", — каже генпрокурор штату Дана Нессел. Вона додала, що жодних випадків порушень під час підрахунку голосів не було, "тільки голослівні твердження, дикі спекуляції про теорію змови".

Про відсутність будь-яких скарг на порушення оголосили в штаті Вісконсин.

Держсекретар штату Невада, республіканка Барбара Чегавська заявила, що її офіс не підраховуватиме, скільки скарг він отримав, додавши, однак, що "багато скарг на шахрайство виборців не мають жодних доказів".

В Айові державний секретар Пол Пейт, республіканець, наказав всім округам штату перевірити ще раз результати після того, як на одній з дільниць було виявлено помилку при введенні даних. "Ці людські помилки викликають жаль і розчарування, але система працює", — сказав він.

Держсекретар штату Джорджія Бред Раффенспергер запевнив, що жодних масштабних проблем не було. "Чи були там випадки незаконного голосування? Я переконаний, що були, і мій офіс розслідує все це. Привели вони до появи цифр, необхідних для зміни підсумків? Це малоймовірно", — сказав чиновник-республіканець.

Як писала "ДС", чинний президент США Дональд Трамп, що програє вибори кандидату від Демократичної партії Джо Байдену, все одно анонсував власну перемогу.

    Реклама на dsnews.ua