• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Після Brexit все зміниться: ЄС видав рекомендації, як підготуватися

Реклама на dsnews.ua

Після закінчення перехідного періоду виходу Великобританії зі складу Євросоюзу, який завершиться 31 грудня 2020 року, Європу очікують суттєві зміни і Єврокомісія оприлюднила рекомендації, як до них підготуватися

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Єврокомісії, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Народ Великої Британії під час демократичного голосування вирішив вийти з Європейського Союзу та відмовитися від його переваг. Це означає, що незалежно від того, наскільки напружено ми працюватимемо над майбутньою угодою про наше тісне партнерство, відносини між нами неминуче зміняться. Мій головний пріоритет – забезпечити, щоб громадяни ЄС та європейський бізнес були якомога краще підготовлені до 1 січня 2021 року", — зазначила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

У документі ЄК «Бути готовими до змін», що містить секторальний огляд головних сфер, де відбудуться зміни, незалежно від результатів двосторонніх переговорів між ЄС і Великобританією щодо майбутніх відносин. Документ пропонує пакет заходів для національних органів влади країн-членів ЄС, для європейських громадян та бізнесу з підготовки до майбутніх змін. Наголошується, що представлений пакет не має на меті реагування на можливий провал двосторонніх переговорів між ЄС і Великобританією і не містить «запобіжних заходів» на цей випадок.

Як повідомлялося, Великобританія планує укласти угоду про співпрацю з Євросоюзом після Brexit з "канадським типом".

    Реклама на dsnews.ua