• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Після ослаблення карантину в Ірані пішла друга хвиля коронавіруса: цифри

Реклама на dsnews.ua
Іран став першою країною, яка повідомила про другу хвилю коронавирусной інфекцій COVID-19 після ослаблення карантину

Кількість випадків захворювання в країні досягло рекордно високого рівня, передає "ДС" з посиланням на Daily Mail.

У середині квітня Іран почав послаблювати карантинні обмеження, які були введені в лютому. Але на початку травня кількість заражених стала зростати, і в даний час воно перевищує 3000 чоловік протягом трьох останніх днів.

При цьому представники іранського охорони здоров'я стверджують, що "друга хвиля" насправді є результатом більш якісного тестування та реєстрації даних після того, як виникли серйозні сумніви в їх початкової точності.

Це частково підтверджується тим фактом, що показники щоденної смертності в країні не збільшувалися разом із загальною кількістю випадків зараження.

Державне інформагентство IRNA повідомило про 59 випадках смерті 3 червня, що трохи нижче травневого середнього показника в 60 випадків на день.

Станом на 5 червня, в Ірані зафіксовано 167 156 випадків COVID-19, з них 8134 – з летальним результатом.

Як повідомляла "ДС", в квітні стало відомо, що в Гренландії одужали всі жителі, у яких раніше був діагностований коронавірус, інфікованих на острові більше немає.

25 травня Чорногорія заявила, що впоралася з епідемією коронавирусной інфекції COVID-19. 5 червня про перемогу над коронавірусом заявив острів Фіджі.

    Реклама на dsnews.ua