• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Після паузи: Туреччина продовжить операцію в Сирії

Реклама на dsnews.ua
Офіційна Анкара оголосила про продовження військової операції "Мирна весна" проти сирійських курдів

Про це повідомляє турецьке інформагентство Anadolu, передає "ДС".

"Туреччина буде продовжувати свою антитерористичну операцію на півночі Сирії до досягнення її мети, заявили на засіданні Ради національної безпеки Туреччини у вівторок", - зазначено в повідомленні.

Операція "мирна весна", розпочата у жовтні, "сприяє миру і стабільності в регіоні, буде продовжуватися до тих пір, поки не досягне своєї мети, приймаючи всі необхідні заходи для попередження заподіяння шкоди цивільним особам", вирішив Рада під головуванням президента Туреччини Реджепа Ердогана.

Рада також заявляє, що Туреччина сподівається, що США і Росія як можна швидше виконають свої домовленості з Анкарою по очищенню від терористів районів північної Сирії, включаючи Тал Рифат і Манбиж. Рада повторив, що Туреччина продовжить рішучу боротьбу з терористичною групою ИГИЛ і відкрита для будь-якої співпраці з цією метою.

"Ми закликаємо міжнародне співтовариство підтримати боротьбу Туреччини, яка спрямована на безпечне і добровільне повернення сирійців у свою країну без будь-якої дискримінації за етнічною належністю або релігії", - зазначено в заяві Ради.

Нагадаємо, 9 жовтня Туреччина почала військову операцію на території Сирії, спрямовану проти сирійських курдів.

Через два тижні, 23 жовтня, під тиском і погрозами санкцій з боку США Туреччина оголосила про закінчення військової операції в Сирії.

    Реклама на dsnews.ua