• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Після Twitter в Росії погрожують уповільнити роботу Facebook

До соцмережі Facebook можуть бути застосовані заходи щодо уповільнення її роботи

Логотип Facebook
Логотип Facebook / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в середу Інтерфаксу член профільного комітету російської Держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку Антон Горєлкін, передає "ДС".

Він зазначив, що Facebook, на відміну від Twitter, якому першому уповільнили роботу, "хоча б іноді намагається щось пояснювати в разі висунення претензій від Роскомнагляду", однак на ресурсі теж є протиправна інформація.

За його словами, "Twitter не видаляє взагалі нічого, і тут йдеться не тільки про якісь політичні історії, але в першу чергу про акаунти, пов'язані з наркомафією, з суїцидом, але переговорів з представниками цього ресурсу ніяких немає і незрозуміло, чим в цих питаннях керується Twitter".

Горєлкін додав, що "мізерні штрафи, які їм виписують, вони ігнорують демонстративно".

Він вважає правильним, що "держава змогла аргументовано і жорстко позначити свою позицію".

"Наша влада об'єктивна і дуже терпляча. З точки зору правового механізму такі заходи відрегульовані", — додав парламентарій.

Уповільнення трафіку, на думку Горєлкіна, вплине на рекламну діяльність Twitter в Росії, і рекламні бюджети його клієнтів можуть бути перерозподілені на інші платформи.

"Twitter, я впевнений, втратить великі гроші. Наш російський сегмент реклами конкурентний", — зазначив Горєлкін. За його словами, може йтися про кілька мільярдів рублів на рік

Горєлкін висловив жаль, що заручниками такої політики Twitter стають російські користувачі.

Нагадаємо, в середу, Роскомнадзор повідомив, що швидкість роботи сервісу мікроблогів Twitter уповільнена в Росії з 10 березня на всіх мобільних і на половині стаціонарних пристроїв, оскільки компанія систематично не виконує вимоги з видалення забороненого в РФ контенту.

Пізніше заступник голови Роскомнагляду Вадим Суботін заявив "Інтерфаксу", що уповільнення роботи Twitter в РФ вже почалося, технічні можливості для цього є. Відповідаючи на питання, наскільки не виключена ймовірність, що інші інтернет-платформи в разі порушення російського законодавства піддадуться уповільненню, Суботін сказав: "Імовірність є".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua