• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Після погроз росіян Твіттеру та Фейсбуку "лягли" сайти Кремля і Роскомнадзора

У Росії сьогодні вдень "впали" сайти Кремля, уряду РФ, Держдуми, ряду міністерств, Слідчого комітету і Роскомнадзору

Реклама на dsnews.ua

У пресслужбі Мінціфри РФ поспішили заявити, що це сталося через збої в роботі маршрутизаторів в мережі "Ростелекому", а не в звʼязку з заходами Роскомнадзору по уповільненню швидкості роботи Twitter, інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"За інформацією, отриманою від "Ростелекома", тимчасові проблеми з доступністю ряду сайтів не пов'язані з проведеними Роскомнадзором технічними заходами щодо соціальної мережі Twitter", — сказали в міністерстві.

"Ростелеком" зараз нібито вживає заходів з відновлення роботи мережі.

Нагадаємо, 10 березня Роскомнадзор повідомив, що швидкість роботи сервісу мікроблогів Twitter уповільнена в Росії з 10 березня на всіх мобільних і на половині стаціонарних пристроїв, оскільки компанія систематично не виконує вимоги з видалення забороненого в РФ контенту.

Пізніше заступник голови Роскомнадзора Вадим Суботін заявив, що уповільнення роботи Twitter в РФ вже почалося, технічні можливості для цього є. Відповідаючи на питання, наскільки не виключена ймовірність, що інші інтернет-платформи в разі порушення російського законодавства піддадуться уповільнення, Суботін сказав: "Імовірність є".

У Держдумі також заявили, що заходи щодо уповільнення роботи можуть бути застосовані і по відношенню до соцмережі Facebook.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua