• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Після ядерного вибуху під Архангельськом у Путіна впевнені, що випереджають США в гонці озброєнь

Реклама на dsnews.ua
За словами прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, Росія нібито випереджає США у сфері розробок ядерної зброї

Про це він заявив у бесіді з журналістами, інформує "ДС" з посиланням на ТАСС.

Пєсков відмовився коментувати інцидент з вибухом на військовому полігоні в Северодвінську

"Ви знаєте, що організація, яка проводила випробування ("Росатом" - "ДС") , вже зробила заяву на цей рахунок, вони дали інформацію, вони пояснили причини аварії, що сталася при випробуваннях, яка, до великого нашого спільного жаль, призвела до загибелі, до героїчної загибелі наших колег. Більшого мені додати до цього нічого. Я все-таки закликаю вас орієнтуватися на інформацію, яку дають наші організації", - сказав він.

Європейська правда уточнює, що президент США Дональд Трамп, реагуючи на події в Росії, заявив в Twitter, що США "багато чому вчаться від невдалого ракетного вибуху в Росії", і додав, що "у нас є схожі, хоча і більш досконалі технології".

Пєсков у вівторок заявив, що США, хоча і витрачають на питання оборони більше грошей, ніж всі держави світу, відстають від Росії.

Він також додав, що глава Кремля Володимир Путін неодноразово говорив, що "російські розробки в цій області поки значно випереджають рівень, досягнутий іншим країнам, і є досить унікальними".

Нагадаємо, 8 серпня, на полігоні Міноборони під Северодвінську, поблизу селища Ненокса, стався вибух з пожежею.

При вибуху загинули п'ятеро співробітників "Росатому" та два представника міністерства оборони РФ.

В результаті вибуху на цьому військовому об'єкті в районі події спостерігається стрибок радіації. Доступ до нього закритий на один місяць. В Северодвінську, який знаходиться в 30 км від місця катастрофи, відбувся короткочасний радіоактивний стрибок: радіаційне підвищення фону було в два рази і тривало не більше години, повідомила спочатку адміністрація Северодвинск. Пізніше влада видалили це повідомлення.

    Реклама на dsnews.ua