• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Посол Німеччини зробила прогноз щодо відновлення повноцінного безвізу для українців

Реклама на dsnews.ua

Повноцінне відновлення роботи безвізового режиму України з Європейським союзом відбудеться до літа 2021 року.

Про це посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен сказала в інтервʼю "Європейській правді", передає "ДС".

"Мій особистий прогноз: нинішня ситуація (з пандемією коронавірусу — "ДС") триватиме до кінця весни 2021 року. До того часу все ж має з’явитися вакцина, і я сподіваюся, що це дозволить відкрити кордони для вільних подорожей. Хоча масова вакцинація – це також процес, якій потребує часу", — сказала Фельдгузен.

Вона також припустила, що наступного літа українцям можна сподіватися на відпустки в Європі.

"Дозволю собі трохи оптимізму: вірю, що наступного літа відпустки та перельоти будуть можливими. Ми й самі цього чекаємо. Приміром, моя відпустка в Ісландії цього року зірвалася, тож я дуже розраховую на наступний рік", — сказала дипломатка.

Фельдгузен наголосила, що обмеження на поїздки діють не тільки для українців, навіть всередині ЄС є "червоні зони", де діє обмеження подорожей і після повернення з яких треба йти на карантин.

"Але все одно цей період колись завершиться. Він завершиться, коли з’явиться вакцина, або принаймні ефективні ліки від коронавірусу, які зможуть забезпечити, щоби смертність від COVID-19 значно знизилася", — сказала вона.

Нагадаємо, в ході засідання у четвер, 15 жовтня, Кабінет міністрів схвалив постанову, згідно з якою громадяни України зможуть відвідувати Сент-Вінсент і Гренадіни без оформлення віз.

    Реклама на dsnews.ua