• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Посол РФ подарував Лукашенкові карту білоруських губерній у складі Російської імперії (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Посол Росії в Мінську Дмитро Мезенцев подарував де-факто президенту Білорусі Олександрові Лукашенку копії карт губерній Російської імперії XIX століття з територією республіки в її складі

Відповідне відео опублікував в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов, передає "ДС".

Дипломат подарував Лукашенкові факсимільне видання книги 1866 року, де містяться топографічні карти Вітебської, Гродненської, Мінської та Могилевської губерній Російської імперії. Так Мезенцев привітав Лукашенка з минулим днем народження.

«Це ще одне підтвердження справедливості кордонів Білорусі, в тому числі і відповідь всім тим, хто бачить по-іншому», — заявив посол.

"Ще одне підтвердження історизму: Подарувати Лукашенкові перед візитом до Москви карту білоруських губерній у складі Російської імперії — це зовсім ні на що не натяк, ні", — прокоментував відео Дмитро Смирнов.

У мережі сміються.

"Дурень ваш посол. Приберіть ідіота з Мінська", "Подивимося, як білоруси погодяться увійти в с*ану путінську рашку", "Путін же ясно сказав, що всі історичні російські землі буде повертати в рідну гавань", "Ха-ха, слів немає", "Подаруйте Путіну карту Росії, всі міста в злиднях живуть, а він все щось приєднує, у себе порядку немає","А чому так радіє Лука? Тому, що йому натякають на анексію, або тому, як спритно він розміняв власну країну на власну шкуру? Або він просто не вдупляє? ", "Тонко натякають на майбутній аншлюз", — пишуть користувачі.

    Реклама на dsnews.ua