• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

"Потрібно більше жіночих скульптур": Жириновський хоче встановити дивний пам'ятник Оленці в Москві

Лідер Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР) Володимир Жириновський хоче купити і встановити в Москві пам'ятник Оленці, який знесли в країні через кілька днів після відкриття через викликаний його зовнішнім виглядом резонанс

Пам'ятник Оленці в Воронежі
Пам'ятник Оленці в Воронежі
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Twitter-сторінці політика, передає "ДС".

"Скрізь пам'ятники чоловікам, пам'ятників жінкам мало. Потрібно більше жіночих скульптур на вулицях наших міст. Ми хочемо купити скульптуру Оленки, навіть підвищили ціну до 300 тисяч. Нам відмовляють, жадібничають, а вона тільки нам потрібна, ми б розмістили Оленку на об'єкті ЛДПР в Москві", — написав він у соцмережі.

Нагадаємо, пам'ятник Оленці поставили 18 грудня 2020 року і приурочили його відкриття до 250-річчя села Нова Альонівка. За місцевою легендою, Оленка шукала землі для переселення, знайшла місце у невеликого струмка і покликала своїх односельчан з Лебедяни. У цьому місці пізніше було засновано село.

Місцева влада назвали новий пам'ятник "подарунком" до ювілею села Нова Альонівка, проте в соціальних мережах його висміяли, і пам'ятник вирішили демонтувати.

Колишній український нардеп-втікач від "Партії регіонів" Олег Царьов висловлював бажання купити і встановити пам'ятник в окупованому Криму.

    Реклама на dsnews.ua